Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej I-MED

Pielęgniarska opieka domowa długoterminowa

/ O nas

O nas

Pomysłodawcą założenia I-MED MARKIEWICZ Sp.j. i jej właścicielem jest dr n. med. Iwona Markiewicz specjalista pielęgniarstwa opieki długoterminowej. Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie przy ulicy Kopernika 10/12. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do wymagań, potrzeb i oczekiwań pacjentów.

Pierwotnie nasz personel udzielał świadczeń pielęgniarskich z zakresu pielęgniarskiej opieki środowiskowej. Na skutek zmian wprowadzonych przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) od marca 2010r świadczenia medyczne udzielane są w zakresie pielęgniarskiej opieki długoterminowej w domu pacjenta. Świadczenia pielęgniarskie udzielane są zgodnie z obowiązującymi standardami i najnowszą wiedzą medyczną w oparciu o wymagania NFZ.

Naszą opieką otaczamy przewlekle i obłożnie chorych pacjentów w znacznym stopniu niezdolnych do samoopieki. Jest to opieka nad osobami, które ze względu na swój stan zdrowia wymagają systematycznej i specjalistycznej opieki pielęgniarskiej w domu, bez konieczności hospitalizacji na oddziałach lecznictwa stacjonarnego.